Dil Seçimi
Para Birimi
Bize Ulaşın
0850 711 45 48

İade ve İptal Şartları

Satın almış olduğunuz ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mecburi olmamasına rağmen, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iade sebebinizi bildiren bir yazı yazmanızı rica ederiz. Kurumsal satışlarda, iade işleminin gerçekleşmesi için iade faturası kesilmesi gerekmektedir.

Genel Kurallar
İsteğe bağlı iadelerde ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünle ilgili bir sorun olmaması rağmen; kullanılmış, başka bir müşteriye ayıpsız olarak tekrar satılması mümkün olmayan ürünler iade alınmaz. Sizin için özel olarak üretilen ürünler de iade kapsamı dışındadır.

İade Süreci
İade olarak gelen ürün, ilgili departmanımız tarafından incelenerek iade şartlarına uygun olup olmadığı belirlenir. Yukarıdaki şartlara uyan iadelerin kontrol, onay ve ödeme işlemleri süreci teslim alınan tarihten itibaren 5-10 iş günü sürmektedir. İade onaylansın ya da onaylanmasın bizde kayıtlı mail adresinize bu durumu bildiren bir mail gönderilir. İadenin onaylanması durumunda, geri ödeme işlemi alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartınıza yada banka hesabınıza 5 gün içerisinde yapılabilir. İadeniz onaylanmaz ise ürün siparişi verenin adresine tekrar geri gönderilir.

Lütfen Dikkat! : İade olarak göndereceğiniz ürünlerinde, geri gönderim sırasında oluşacak tüm nakliye masrafları alıcıya aittir.

Yasal Haklar
Sitemiz iade uygulamalarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini uygulama hakkını saklı tutar.

Sohbeti Başlat